Вітання зі Святою Трійцею
Шановні жителі Кетрисанівської громади!
Щиро вітаю вас зі Святою Трійцею!
Це світле і тепле свято, яке нагадує нам про добро, любов, єдність і важливість родинного тепла. У цей день наші домівки наповнюються зеленню, затишком і щирими молитвами за мир та благополуччя.
Сьогодні, як ніколи, ми всі прагнемо миру, спокою, підтримки та хороших новин. У непростий для країни час особливо важливо берегти людяність, допомагати одне одному, цінувати рідних і не втрачати віри у краще майбутнє.
Щиро дякуємо нашим захисникам і захисницям, які боронять Україну та дають нам можливість жити, працювати, виховувати дітей і відзначати свята у рідних домівках. Молімося за мир, за здоров’я наших воїнів, за кожну українську родину і за щасливе майбутнє нашої держави.
Нехай свято Святої Трійці принесе у ваші оселі злагоду, душевне тепло і Божу благодать. Нехай у серці кожного буде більше спокою, радості та віри, а поруч завжди будуть близькі та дорогі люди.
Бажаю всім міцного здоров’я, добробуту, щирих людських стосунків і мирного неба над Україною.
Зі святом Святої Трійці!
З повагою
Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук