Актуальна інформація

До уваги автоперевізників!

З 01 червня 2022 року у зв'язку з підвищенням температури повітря з метою збереження дорожнього покриття та забезпечення безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування заплановано введення обмеження проїзду великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування з 10 години ранку до 22 години включно.

10:58:44 01.06.2022

У червні щочетверга на прямому зв’язку пенсійники Кіровоградщини

Щочетверга у головному управлінні за номером “гарячої” лінії (0522) 33-04-41 роз’яснення та консультації з питань, що належать до сфери діяльності Пенсійного фонду України, надають керівники структурних підрозділів.

16:30:42 30.05.2022