Бобринецька ДПІ ГУ ДПС у Кіровоградській області

Перед виїздом за кордон на постійне місце проживання необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи

Олександрійська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що громадяни – платники податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані подати до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

11:41:10 24.06.2024

Хто звільняється від сплати мінімального податкового зобов’язання?

В Олександрійській ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області нагадують, що відповідно до п. 38 прим. 1.2 ст. 38 Податкового кодексу України від сплати мінімального податкового зобов’язання (МПЗ) звільняються власники або користувачі:

11:39:59 24.06.2024

Щодо подання фізичною особою – підприємцем на загальній системі оподаткування податкової декларації про майновий стан і доходи та сплата задекларованих нею сум податкових зобов’язань

Олександрійська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області  інформує, що відповідно до п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізичні особи – підприємці подають до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені ПКУ для річного звітного податкового періоду, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб.

09:59:55 23.05.2024

Яким чином подається податкова декларація про майновий стан і доходи

Олександрійська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що платник податків самостійно обирає спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – податкова декларація) (п. 49.3 ст. 49 Кодексу):

09:57:39 23.05.2024