Комунальне некомерційне підприємство "Кетрисанівський центр ПМСД"

Прийом педіатра дільничого

КНП "Кетрисанівський ЦПМСД" повідомляє жителів Кетрисанівської ОТГ,  що в Кетрисанівській амбулаторії монопрактики сімейної медицини , проводить прийом та укладає  декларації  з  дитячим населенням   лікар - педіатр дільничний ТКАЧЕНКО Ірина Ігорівна ( графік роботи з 08:00 до 13:45 пн.-пт.),      для заключення декларацій  звертатися  за адресою:  село Кетрисанівка, вул. Соборна, 17А. Контактний номер телефону медичной сестри, Долинська Леся Володимирівна +380961540203.    Ірина Ігорівна розпочала трудову діяльність  у 2012 році на посаді лікаря-педіатра дитячої консультації Скадовської центральної районної лікарні Херсонської області. З 2018 року працює на посаді лікаря-педіатра дільничного с. Зелений Під  Каховського району Херсонської області.    Має досвід роботи  з   ведення  амбулаторного прийому, обслуговування пацієнтів вдома, діагностики і лікування захворювань дитячого віку, диспансеризація дітей першого року життя і хронічних хворих, організація раціонального вигодовування дітей раннього віку, визначення тактики вакцинації, надання невідкладної допомоги при ургентних станах, надання медичної допомоги дітям в загальноосвітніх установах: проведення поточних оглядів, імунопрофілактика, диспансеризація, ведення облікової та звітної документації.

09:33:06 13.06.2023

Вакцинація від грипу

Шановні жителі, в КНП "Кетрисанівський ЦПМСД" в наявності є вакцина від грипу GCFLU, запрошуємо всіх бажаючих на щеплення, діти від 6 місяців та дорослі.

11:18:02 07.02.2023

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

09:38:57 15.11.2022