Кетрисанівська сільська територіальна громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Повідомлення про оприлюднення

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів (оприлюднено 10.05.2024р.)

На виконання вимог статті 9 Закону України від 11 вересня 2003 року №1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” (із змінами та доповненнями) Кетрисанівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення “Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Кетрисанівської сільської ради” та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

            Проєкт рішення Кетрисанівської сільської ради “Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Кетрисанівської сільської ради” розроблено фінансовим  управлінням  Кетрисанівської сільської ради. Проєктом регуляторного акта передбачається встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у зв’язку із затвердженням національного класифікатора НК 018:2023 "Класифікатор будівель і споруд", заміна у додатках 1 та 2 до проєкту рішення кодів згідно Класифікатора об'єктів адміністративно-територіального устрою України на коди згідно з Кодифікатором адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад.

            Проєкти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них будуть розміщені  13 травня 2024 року на офіційному сайті Кетрисанівської сільської ради http:  ketrysanivska-gromada.gov.ua у розділі “Офіційні документи” - “Проекти рішень”.

            Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даних  проєктів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу до них.

            Зауваження та пропозиції надаються до Кетрисанівської сільської ради  за адресою:

- 27247, с.Кетрисанівка, вул.Шкільна,47,

- E-mail: ketrisan_otg@ukr.net;                                                                                 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 13 червня 2024 року в письмовому та/або електронному вигляді.

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів (оприлюднено 22.04.2024р.)

На виконання вимог статті 9 Закону України від 11 вересня 2003 року №1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” (із змінами та доповненнями) Кетрисанівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проєктів рішень “Про внесення змін до рішення Кетрисанівської сільської ради від 24 червня 2021 року №1193 “Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Кетрисанівської сільської ради”, “Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Кетрисанівської сільської ради” та аналізу їх регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

            Проєкт рішення Кетрисанівської сільської ради “Про внесення змін до рішення Кетрисанівської сільської ради від 24 червня 2021 року №1193 “Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Кетрисанівської сільської ради” розроблено фінансовим  управлінням  Кетрисанівської сільської ради. Проєктом регуляторного акта передбачається встановлення ставок земельного податку у зв’язку із внесенням змін до класифікації видів цільового призначення земельних ділянок, заміна у додатках 1 та 2 до проєкту рішення кодів згідно Класифікатора об'єктів адміністративно-територіального устрою України на коди згідно з Кодифікатором адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад, надання додаткових пільг юридичним особам.  

            Проєкт рішення Кетрисанівської сільської ради “Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Кетрисанівської сільської ради” розроблено фінансовим  управлінням  Кетрисанівської сільської ради. Проєктом регуляторного акта  передбачається збільшити окремі ставки з орендної плати за землю та отримати відповідно більші надходження орендної плати за землю до бюджету Кетрисанівської сільської територіальної громади для забезпечення фінансування програм. Крім того, скореговано  окремі пункти проекту рішення у зв’язку із внесеними змінами до Податкового кодексу України.

            Проєкти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них будуть розміщені  23 квітня 2024 року на офіційному сайті Кетрисанівської сільської ради http:  ketrysanivska-gromada.gov.ua у розділі “Офіційні документи” - “Проекти рішень”.

            Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даних  проєктів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу до них.

            Зауваження та пропозиції надаються до Кетрисанівської сільської ради  за адресою:

- 27247, с.Кетрисанівка, вул.Шкільна,47,

- E-mail: ketrisan_otg@ukr.net;

- за телефоном (факсом) 0(257)3-40-26 (Кетрисанівська сільська рада) та телефонами 0(257)3-46-08, 3-48-00 (фінансове управління Кетрисанівської сільської ради).

 Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 23 травня 2024 року в письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку).

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів (оприлюднено 06.04.21)

            На виконання вимог статті 9 Закону України від 11 вересня 2003 року №1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Кетрисанівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проєктів рішень “Про встановлення розмірів ставок єдиного податку  на території Кетрисанівської сільської ради”, “Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від  земельної ділянки, на території Кетрисанівської сільської ради”,  “Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Кетрисанівської сільської ради” та “Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Кетрисанівської сільської ради” та аналізу їх регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

            Проєкт рішення сесії Кетрисанівської сільської ради “Про встановлення розмірів ставок єдиного податку  на території Кетрисанівської сільської ради” розроблено фінансовим  управлінням  Кетрисанівської сільської ради. Проєктом регуляторного акта передбачається створити рівні права і можливості для всіх фізичних осіб - підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Кетрисанівської сільської ради  та забезпечити надходження до загального фонду місцевого бюджету, що забезпечить фінансування програм.

            Проєкт рішення сесії Кетрисанівської сільської ради “Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від  земельної ділянки, на території Кетрисанівської сільської ради” розроблено фінансовим  управлінням  Кетрисанівської сільської ради. Проєктом регуляторного акта передбачається встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які забезпечили б додаткові надходження до бюджету Кетрисанівської сільської ради для реалізації місцевих програм.

            Проєкт рішення сесії Кетрисанівської сільської ради “Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Кетрисанівської сільської ради” розроблено фінансовим  управлінням  Кетрисанівської сільської ради. Проєктом регуляторного акта передбачається створити рівнозначні умови по сплаті земельного податку на території сільської ради та забезпечити надходження до бюджету Кетрисанівської сільської ради для виконання програм соціально-економічного розвитку даної території.  

            Проєкт рішення сесії Кетрисанівської сільської ради “Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території Кетрисанівської сільської ради” розроблено фінансовим  управлінням  Кетрисанівської сільської ради. Проєктом регуляторного акта  передбачається встановити ставки з орендної плати за землю та отримати відповідні надходження до бюджету Кетрисанівської сільської ради для забезпечення фінансування програм.  

            Проєкти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них будуть розміщені  07 квітня 2021 року на офіційному сайті Кетрисанівської сільської ради http: ketrysanivka.rada.org.ua у розділі “Офіційні документи” - “Проекти рішень”.

            Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даних  проєктів регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу до них.

            Зауваження та пропозиції надаються до Кетрисанівської сільської ради  за адресою:

- 27247, с.Кетрисанівка, вул.Шкільна,47,

- E-mail: ketrisan_otg@ukr.net;

- за телефоном (факсом) 0(257)3-40-26 (Кетрисанівська сільська рада) та телефонами 0(257)3-46-08, 3-48-00 (фінансове управління Кетрисанівської сільської ради).

 Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 10 травня 2021 року в письмовому, електронному та/або усному вигляді (засобами телефонного зв’язку).

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь