Комунальна установа “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” Кетрисанівської сільської ради висловлює щиру подяку за продовольчу підтримку від Карітас Кропивницький та Всесвітня Продовольча Програма ООН та надані продукти харчування, а саме: цукор, макарони, борошно, гречка, вівсянка, горох, рослинна олія для підтримання збалансованого та стабільного харчування підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного проживання комунальної установи.
15:06:34 25.07.2024