НОВИНИ терцентру

З ВДЯЧНІСТЮ ЗА ДОПОМОГУ

На долю стареньких та осіб з обмеженими фізичними можливостями випала велика кількість випробувань. Спочатку тривала пандемія. Тепер ця жахлива війна.

15:28:39 02.02.2024

З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій 95-й ювілейний День народження відзначає Віра Яківна Фурт, підопічна відділення стаціонарного догляду для постійного проживання комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Кетрисанівської сільської ради. Щоб привітати ювілярку до неї завітали гості з вітальними словами та подарунками.

14:49:27 15.01.2024

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Щирі вітання з Різдвом Христовим! Нехай це свято принесе у життя душевний спокій, тепло та незабутні миті в колі рідних та друзів. Нехай кожен день наповнюється любов’ю, а віра в нашу перемогу дарує впевненість у майбутньому. Чарівні миті Різдва хай сповнюють радістю та створюють незабутні враження.

14:45:44 25.12.2023

Проведено перевірку стану пожежної та техногенної безпеки в комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Кетрисанівської сільської ради

30 жовтня 2023 року працівником ГУ ДСНС України Наталією Потьомкою було проведено обстеження стану пожежної та техногенної безпеки відділення стаціонарного догляду для постійного проживання комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Кетрисанівської сільської ради.

16:34:36 30.10.2023