Відділ культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту

Чекаємо активні родини на фізкультурно-оздоровчий захід " Тато, мама, я - спортивна сім`я"

Дорогі друзі! Пропонуємо активним, ініціативним та спортивним сім'ям Кетрисанівської громади прийняти участь у фізкультурно-оздоровчому заході "Тато, мама, я - спортивна сім'я"!

08:41:50 10.05.2023

Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права: разом до перемоги»

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», Української асоціації  підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать XVІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Мої права: разом до перемоги» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

11:53:15 26.04.2023

Маємо вчитись, маємо пам’ятати, маємо берегти

05-08 квітня 2023 року представники від Кетрисанівської сільської ради долучилась до роботи навчального кемпу «Кампанії громадської участі задля порятунку культурної спадщини громад України», який було організовано в рамках проєкту «Адвокати спадщини: підтримка і просування місцевих ініціативних груп молоді», що виконується за співфінансування Національного фонду та підтримки демократії (NED).

14:25:20 11.04.2023

Молодіжний простір для Кіровоградщини: створили Telegram-канал про навчання та можливості

Дізнавайся новини, будь в курсі всіх справ Кіровоградщини, приєднуйся до молодіжного кам'юніті. Все це можливо через телеграм-канал "Молодіжний простір Кіровоградщини" посилання

14:42:55 03.02.2023

Команди Кетрисанівської громади створені і готові перемагати!

В рамках підготовки до обласних спортивних ігор серед команд територіальних громад та міст області у 2022 році, 13 лютого спортсмени громади зустрілися у с.Тарасівка, де проходив другий відбірковий етап змагань громади з волейболу класичного серед чоловіків.

11:15:00 22.02.2022

Пройшов І етап відбіркових змагань з волейболу

В рамках підготовки до обласних спортивних ігор серед команд об’єднаних територіальних громад та міст Кіровоградської області у 2022 році в Кетрисанівській громаді було проведено І етап відбіркових змагань з волейболу серед чоловіків.    30 січня спортсменів радо зустрічало с.Федіївка. Майже чотири години змагань минули як одна хвилина. Результатом спортивної зустрічі стала перемога команди с. Витязівка і безліч позитивних емоцій.  Щира вдячність старостам сіл Федіївки та Витязівки, директору Федіївської школи, а також художньому керівнику Федіївської філії КЗ "Кетрисанівський базовий сільський  будинок культури" за сприяння в проведенні спортивних перегонів.    Про наступний етап відбіркових змагань буде повідомлено додатково, тож до нових зустрічей, спортсмени Кетрисанівської громади!

14:19:07 04.02.2022

Рій "Характерники" показав міцний характер на обласному рівні

З 20 по 25 травня 2021 року рій "Характерники" комунального закладу "Олексіївський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Кетрисанівської сільської ради взяв участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл ("Джура") в дистанційній формі.

09:53:53 16.06.2021