Міжнародний день рідної мови.

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. «Поки  жива мова в устах народу, до того часу живий і народ!». Під таким гаслом для учнів початкових класів КЗ «Буховецький ліцей» проведено виховний захід «Нас єднає мова». Маленькі українці пам'ятають, що мова- невід'ємна частка Батьківщини, голос її народу, бездонна криниця мудрості народної, найкращий засіб спілкування.

10:35:34 23.02.2024

День єднання

16 лютого 2024 Україна втретє відзначає День єднання.

08:19:02 19.02.2024

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

16 лютого-ДЕНЬ ЄДНАННЯ. КЗ "Новоградівський ліцей' до свята шкільний парламент організував фото флешмоб. "В єдності -сила"

12:24:55 16.02.2024

Музика мова сердець. КЗ "Тарасівський ліцей"

Наступна сторінка подорожі музичним Тижнем - "Музичний КВК", який запросив позмагатися дві команди - "Веселі нотки" та "Веселка". Гра видалася цікавою та пізнавальною, здобувачі освіти середніх класів розмірковували, гадали, дружно працювали в команді та демонстрували інсенізацію української народної пісні. З переглянутого можна зробити висновки : діти полюбляють предмет, слухають сучасні патріотичні українські пісні, добре знаються на музичних інструментах та вміють співати. Відповідальні: С. Голубовський -  учитель музичного мистецтва та В. Голубовська  - педагог - організатор.      Рухаємось далі...

10:03:26 15.02.2024

Тиждень початкових класів

Одним з найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення предметних тижнів. Цікаво, весело та пізнавально для здобувачів освіти пройшов Тиждень початкової школи у КЗ "Веселівський ліцей" з 05 по 09 лютого 2024 року. Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Тиждень був присвячений патріотичному вихованню. Адже у наш час це так важливо!

13:03:57 12.02.2024

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ Сьогодні Інтернет проник у наше життя і діяльність. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все – мобільні телефони, планшети, телевізори й багато інших портативних пристроїв. Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі. Молоде покоління не завжди усвідомлює, що може чекати на них у віртуальному просторі. Тому важливим є ознайомлення дітей з безпечними діями у мережі. Ось як пройшов  День безпечного інтернету у комунальному закладі "Веселівський ліцей"

15:05:37 09.02.2024

День безпечного інтернету!

КЗ «Кетрисанівський ліцей» 6 лютого  -  День безпечного інтернету Метою цього дня є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей та молоді. У закладі проведено бесіду за круглим столом «Безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді», тренінгове заняття «Безпечний інтернет та соціальні мережі», перегляд та обговорення відеоролика і презентації  «Безпечий інтернет», практичне заняття з психологом «Ми за безпечний Інтернет», «Безпечний Інтернет: зростаємо медіаграмотними». Лідери учнівського самоврядування провели інформаційну хвилинку з учнями початкових  класів «Навчаємося бути обачними в Інтернеті», підготували та  роздали пам’ятки «Безпечний Інтернет», провели фоточелендж «День без Інтернету». Розвиваймо навички безпечного використання засобів інформаційно-комунікаційної компетентності у навчанні та інших життєвих ситуаціях!

14:08:44 07.02.2024

Разом переможемо!

"Разом переможемо". Під таким гаслом 29 січня 2024 року в КЗ "Олексіївський ліцей" відбулися змагання з волейболу серед дівчат в рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Метою даного заходу є забезпечення здорового способу життя та європейських стандартів і підходів до організації дозвілля учнівської молоді. Спорт - це круто! Переможемо тільки разом!

12:56:15 04.02.2024