Випуск курсів підвищення кваліфікації кухарів закладів освіти

28 червня 2024 року закінчили підготовку за відповідною програмою на  двотижневих курсах підвищення кваліфікації кухарі загальноосвітніх та дошкільних закладів Кетрисанівської сільської ради за напрямом «Впровадження різноманітного збалансованого та якісного харчування в закладах освіти». Слухачі курсів не просто підвищили свій професійний рівень,  але й переформатували  наявні у них знання та навички, націлені на реалізацію реформи шкільного харчування. Підтвердженням проходження курсів підвищення кваліфікації став сертифікат за напрямом «Впровадження різноманітного збалансованого та якісного харчування в закладах освіти»

13:41:50 01.07.2024

З Днем Конституції!

В закладах освіти Кетрисанівської сільської ради провели  вікторини "Що я знаю про Конституцію". На цих заходах взяли участь учні різних класів. Вони згадали про те, що  "Конституція – Основний Закон України. Прийнята в 1996 році, вона стала відображенням засад та основоположних принципів суверенної держави Україна, незалежність якої була визнана міжнародною спільнотою. Згодом світове співтовариство назвало нашу Конституцію однією з найдемократичніших у світі. Конституція закріпила основи державного ладу незалежної України. Вона стала важливим кроком у забезпеченні прав і свобод людини та громадянина." Тож пам'таймо цінності, за які ми зараз боремось. З Днем Конституції!

12:42:44 28.06.2024

Підвищення кваліфікації з професії "Кухар"

Кухарі закладів освіти Кетрисанівської сільської ради розпочали навчання на курсах підвищення кваліфікації з професії "Кухар" за напрямом "Впровадження  різноманітного, збалансованого та якісного харчування в закладах освіти" при Кропивницькому коледжі харчування та торгівлі.Програма курсів передбачає і теоретичний матеріал,де перед слухачами виступлять викладачі-методисти,спеціалісти вищої категорії з цікавим, змістовним матеріалом,і практичний матеріал виробничого навчання,яке здобувачі освіти отримуватимуть на базі кухні-лабораторії коледжу.Слухачам надаються додаткові матеріали у формі презентацій,технологічних карток тощо.

14:23:40 18.06.2024

Досвід Талант Творчість

ДОСВІД ТАЛАНТ ТВОРЧІСТЬ✨За ініціативи відділу освіти, підтримки голови та депутатського корпусу Кетрисанівської громади відбулося свято "Досвід. Талант. Творчість", присвячене відзначенню обдарованих учнів ЗЗСО, вихованців ЗПО, а також педагогів та директорів закладів освіти громади.

15:42:05 07.06.2024

Свято останнього дзвоника

Свято останнього дзвоника . Останній дзвоник – це завжди особливе та хвилююче свято, що символізує завершення навчального року. У нашій гімназії це свято було проведено з великою урочистістю та теплими емоціями. Учні, вчителі, батьки та гості зібралися на шкільному подвір'ї, щоб разом відсвяткувати цей важливий день. На початку заходу директор гімназії привітав усіх присутніх та подякував учням за їхню наполегливу працю протягом року, а вчителям – за їхню самовіддану працю та внесок у розвиток молодого покоління. Особливо зворушливим був виступ випускників, які подякували вчителям за незабутні роки навчання та поділилися своїми планами на майбутнє. Свято останнього дзвоника  залишило теплі спогади та радісні емоції у серцях всіх присутніх. Попереду літо, відпочинок та нові досягнення. Бажаємо всім учням гарного літа та нових звершень у наступному навчальному році! МИРУ ТА ПЕРЕМОГИ!

08:55:54 04.06.2024

До Дня захисту дітей

У КЗ,,Апрелівська гімназія" пройшло Свято  відпочинку до Дня захисту дітей "Дітям радість , дітям сонце, дітям мир і доброта !" Для вихованців  гімназії було організовано заходи: конкурс зачісок, вікторина про безпеку руху, руханки, фізкультхвилинки, ігри на природі, конкурс краси.

08:54:13 04.06.2024

День Вишиванки КЗ "Новомиколаївська початкова школа"

В це гарне і світле свято - день Вишиванки до КЗ " Новомиколаївська початкова школа " Кетрисанівської сільської ради завітав захисник нашої Батьківщини, випускник нашої школи - Собочану Руслан Вікторович . Подарував дітям прапор піхотного батальйону 471 бригади , привітав зі святом , розповів про свої справи . Здобувачі освіти дякували Русланові Вікторовичу за відданість і відвагу , за захист нашої країни . Передали вітання всім воїнам та подяку за те , що бережуть рідну країну від ворога . Хай міцніє і процвітає Україна , бо ми непереможні!

14:14:47 21.05.2024

Сьогодні важливо вдягнути вишиванку

Цього року 16 травня в Україні відзначають День вишиванки. Сьогодні важливо вдягнути вишиванку та в котре переконатися у красі нашого національного одягу. Вишиванка є символом краси і щасливої долі. Її вважають оберегом української нації. Вишита сорочка символізує сімейні цінності – пам'ять роду, вірність і любов. Розквітла вишиванка кольорами Орнаментами душу зігріва У цій сорочці все – і погляд мами, І батькові наставницькі слова Учні КЗ "Благодатненський ліцей" 5 – 7 класу взяли участь у конкурсі розмальовок до Дня вишиванки «Доброго ранку! З Днем вишиванки!», на виховній годині «Історія свята» дізналися цікаві факти про вишиванку, читали вірші «Одягни вишиванку, Україно моя!»

13:03:54 16.05.2024

До дня вишиванки

КЗ " Федіївський ліцей". КЗ "Новоградівський ліцей" ДЕНЬ ВИШИВАНКИ  "Вишиванка- код нашої стійкості" Флешмоб, фотосесії та конкурс на найкращу вишиванку День вишиванки- всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Наш дизайн- код нації Заслуговує овації. Тож вдягнути не забудь Хоч сьогодні в вишиванці будь. З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

12:59:07 16.05.2024