Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

На базі комунальної установи працює відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

В даний час на обслуговуванні у відділенні знаходиться 1302 особи похилого віку та особи з інвалідністю.

Організацію та надання соціальних послуг у відділенні здійснює чотири працівника.

Відділення надає такі побутові послуги:

• швацькі послуги по пошиттю та ремонту одягу і білизни. З урахуванням смаків замовників, вчасно і якісно проводиться пошиття замовлених виробів, ремонт одягу та білизни.

• Перукарські послуги, від самого простого підстригання волосся і до модельних зачісок.

• Інформаційні послуги надає соціальний працівник відділення, шляхом оцінки та можливості ліквідації виявлених життєвих ситуацій що склалися з підопічними.

При відділенні працює пункт прокату додаткових технічних засобів для пересування, таких як: милиці, візки та ходуни. Дані засоби видаються в тимчасове користування.

Фото без описуТакож відділення організації надання адресної натуральної грошової допомоги надає для осіб похилого віку та особам з інвалідністю гуманітарну допомогу з необхідних для проживання речей, таких як одяг та взуття.

Територіальним центром систематично проводиться робота щодо можливості відзначення разом з підопічними святкових дат: Різдва Христового, Дня Перемоги, Дня інвалідів, Дня людей похилого віку, а також привітання ювілярів та вручення їм подарунків.

Добро – це основа світу, і стають його основою, щорічно, мешканці Кетрисанівської сільської ради, знаючи що милосердя – безкорислива допомога або співчуття до ближнього, здійснене від щирого серця – це запорука втішної старості. Доброзичлива увага завжди потрібна обділеним долею людям. Зумівши відчути біль людей як власний, простягнувши руку тим, хто опинився у скруті, хто страждає від хвороби чи байдужого оточення мешканці громади приймають участь в щорічній всеукраїнській акції “Милосердя”. Зібрані кошти, в ході її проведення використовуються для надання матеріальної допомоги окремим громадянам при проведенні складного оперативного втручання, лікуванні з довготривалим лікуванням в стаціонарі, онкологічним хворим, у випадках виникнення соціально-побутових проблем.