Актуальна інформація

А ви маєте право на пенсію за вислугу років?

Усі професії важливі, усі професії потрібні… Але є такі професії, робота на яких надає людині особливе право – право вийти на пенсію за вислугу років. На Кіровоградщині з початку 2021 року таким правом скористалися 45 осіб.

09:05:32 24.03.2021

«Школа птахівника -2021»

ГС Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України  проводить набір слухачів на участь у безкоштовних онлайн-тренінгах для мешканців сільської місцевості,  працівників  птахівницьких ММСП, представників особистих селянських та сімейних фермерських господарств у секторі виробництва продукції птахівництва , які прагнуть розробити ефективний  бізнес-план  розведення свійської птиці.

14:06:53 15.03.2021

Індексація пенсій відбудеться з 1 березня 2021 року

Пенсіонери Кіровоградщини з нетерпінням чекають проведення індексації пенсій. А що таке «індексація»? Більшість вже чули про цифру в 11 % і самостійно обраховують свою пенсійну виплату– просто помноживши її на 11 %. Це хибний розрахунок!

13:55:22 02.03.2021