Бобринецький відділ Кропивницької філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Яка процедура інформування державної служби зайнятості при працевлаштуванні осіб з інвалідністю?

Нагадаємо, що в попередньому матеріалі з питань працевлаштування осіб з інвалідністю (розміщений на нашій сторінці у Фейсбук 19 червня 2023 року http://surl.li/igwmd)  йшла мова про необхідність звітування перед відповідними державними органами про працевлаштування цієї категорії громадян. Було зазначено, що, серед іншого, необхідно подавати до Державної служби зайнятості форму звітності № 3-ПН.

08:29:56 22.06.2023

Нова послуга служби зайнятості в онлайн: подайте заявку на отримання ваучера

Ви маєте професійно-технічну чи вищу освіту, не зареєстровані у Державній службі зайнятості як безробітні, і є бажання зробити ще один крок на шляху до професійного розвитку? Не зволікайте – отримайте ваучер на навчання та за сприяння Державної служби зайнятості опановуйте нові знання!

14:09:19 06.06.2023