Відбулося пленарне засідання першої сесії Кетрисанівської сільської ради восьмого скликання

Дата: 10.11.2020 15:21

Фото без описуСьогодні, 10 листопада, відбулося пленарне засідання першої сесії Кетрисанівської сільської ради восьмого скликання. Відкрила його голова Кетрисанівської сільської територіальної виборчої комісії Кропивницького району Кіровоградської області Тетяна Білодідова.

Вона повідомила, що 25 жовтня 2020 року відбулися чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Відповідно до постанов Кетрисанівської сільської територіальної виборчої комісії голова сільської ТВК озвучила списки обраних депутатів Кетрисанівської сільської ради та зазначила, що обраним головою Кетрисанівської сільської ради визнано Поліщука Віктора Васильовича.

Фото без описуДепутатами було прийнято рішення «Про визнання повноважень депутатів Кетрисанівської сільської ради восьмого скликання” та “Про визнання повноважень Кетрисанівського сільського голови Поліщука В.В.”.

Приступаючи до повноважень Кетрисанівського сільського голови Віктор Поліщук звернувся до депутатів і побажав їм терпіння та мудрих рішень на користь Кетрисанівської громади, яка є правонаступником 24 сільських рад.

В свою чергу, Віктора Поліщука привітали з обранням головою Кетрисанівської сільської ради голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська, голова райдержадміністрації Андрій Жила та його заступник Людмила Салоїд, депутат Любов Петренко від імені депутатського корпусу.

Фото без описуПриступаючи до повноважень сільського голови Віктор Васильович озвучив порядок денний пленарного засідання. Депутатами було розглянуто наступні питання:

про обрання лічильної комісії;

про реорганізацію сільських рад Бобринецького району шляхом приєднання до Кетрисанівської сільської ради;

про обрання секретаря Кетрисанівської сільської ради;

про утворення постійних комісій Кетрисанівської сільської ради восьмого скликання.

Фото без описуТак, шляхом таємного голосування, більшістю голосів депутатів Кетрисаніської сільської ради було обрано секретаря Кетрисанівської сільської ради восьмого скликання Олексієнко Людмилу Йосипівну.

До складу лічильної комісії Кетрисанівської сільської ради увійшли депутати Володимир Івашина, Тетяна Гончаренко, Наталія Шевченко.

По всіх питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення.

Підбиваючи підсумки роботи сесії, голова сільської ради Віктор Поліщук подякував депутатам за конструктивну роботу.