Відбулися заходи з відзначення Дня Соборності України

Дата: 22.01.2021 16:05

Фото без описуСьогодні, 22 січня  відзначається важливе державне свято - День Соборності України. Цього дня, 102 роки тому в Києві проголосили об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що за 100 років бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося.

Так, на території Кетрисанівської територіальної громади відбулися заходи з приводу відзначення цього державного свята.

Кетрисанівським сільським головою Віктором Поліщуком, разом з його першим заступником Дмитром Гурдишем та секретарем Кетрисанівської сільської ради Людмилою Олексієнко, було вшановано світлу пам’ять Героя Небесної Сотні Віктора Чміленка покладанням квітів на його могилу у селі Борисівка, що знаходиться на території громади.

Старостами Кетрисанівської сільської ради вшановано пам’ять загиблих учасників АТО Максима Вербового, Григорія Діанова, Сергія Косеєва, Павла Савлука, Ігіта Гаспаряна покладанням квітів до місць поховань, що знаходяться в селах Бобринка, Верхньоінгульське, Олексіївка, Червонопілля.

Вічна пам'ять героям,  які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.