Роботодавців Кіровоградщини запрошують долучитися до всеукраїнського опитування

Дата: 10.02.2021 09:35

Одним із головних завдань державної служби зайнятості (далі ДСЗ) на ринку праці є надання роботодавцям послуг з добору працівників. Для його виконання необхідне налагодження ефективних і дієвих контактів між центрами зайнятості та роботодавцями. Державний центр зайнятості модернізується та робить дієві кроки для покращення такої взаємодії.

Проте, покращення роботи неможливе без зворотного зв’язкуз роботодавцями та отримання інформації про те, що ще необхідно змінювати у роботі державної служби зайнятості.

Державним центром зайнятості започатковане опитування роботодавців щодо перспективної потреби у працівниках у 2021 році.

Для участі в опитуванні необхідно завітати на вебсторінку «Єдине соціальне середовище зайнятості» Державного центру зайнятостічи Кіровоградського обласного центру зайнятостіта у рубриці«Роботодавцям»обрати підрубрику «Електронний кабінет роботодавця». Доступ до сторінки можливий з комп’ютерів, смартфонів та інших гаджетів.

Анкета складається лише з двох питань:

1. Чисельність працівників (осіб) (до 10; від 11 до 50; від 51 до 250; понад 250);
  2. Чи передбачається потреба у працівниках у 2021 році? (так чи ні).

Нижче представлена покрокова інструкція проходження опитування.

Тож, запрошуємо роботодавців Кіровоградщини долучитися до опитування та повідомити про перспективну потребув працівниках у поточному році!