Виховна година у Будинку дитячої творчості на тему «Зима, що на змінила…»

Дата: 19.02.2021 10:44

Фото без описуДень пам’яті Героїв Небесної Сотні став загальнодержавним святом в УкраїніПодії, які відбулися під час Революції Гідності змінили хід нашої історії.

Уже минуло сім років, а спогади настільки яскраві, наче це було вчора...

У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у комунальному закладі «Будинок дитячої творчості» Кетрисанівської сільської ради відбулася виховна година на тему «Зима, що на змінила…».

Патріотичний захід провели вихованці закладу за участі Кетрисанівського сільського голови Віктора Поліщука.

Зі словами глибокої шани до подвигу учасників Революції Гідності захід відкрила заступник директора Зоя Секрет.

Віктор Васильович Поліщук зазначив, що подвиг героїв Небесної Сотні має визначне значення для нашої Батьківщини. Перш за все, вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла.

Держава визнала цих людей героями. Усім загиблим під час Євромайдану посмертно присуджено звання Героя України.