Працювала постійна профільна комісія сільської ради

Дата: 23.02.2021 17:07

Фото без описуСьогодні, 23 лютого, під головуванням Сергія Німенка відбулося засідання постійної комісії  сільської ради з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

У засіданні прийняли участь Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук, головний спеціаліст відділу земельних ресурсів сільської ради Валеріан Целуйко, староста сіл Веселівка, Крутоярка, Ударне, Юрївка, Роздолля - Наталія Алещенко, староста сіл Миколо-Бабанка, Проскурівка, Сорочанове -  Клавдія Щербина.

Депутати заслухали та обговорили 164 питання порядку денного.

Серед них: звернення депутатів Кетрисанівської сільської ради до Президента України, Верховної ради України та Кабінету Міністрів України щодо підвищення тарифів на постачання та розподіл електричної енергії, природного газу, затвердження положень відповідних виконавчих органів сільської ради, про передачу водопровідних мереж на баланс малих комунальних підприємств сільської ради, земельні питання.

В результаті обговорення питань порядку денного, комісією прийнято відповідні рішення.