Вітання з 8 Березня!

Дата: 05.03.2021 08:44

Фото без описуШановні, найчарівніші, любі жінки!

Щиро вітаємо Вас з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Це свято є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

Жінка, як і весна, несе світу ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, українські жінки невтомно працюють в усіх сферах життя, вносять неоціненний вклад у розвиток нашої держави.

Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави.

Зичимо, щоб у кожній жіночій долі було сонячно і затишно. Нехай надійною опорою для вас буде родина. Нехай весна живе у вашому серці щодня!

Міцного здоров’я Вам, щастя, любові та краси, дорогі жінки!

З повагою,

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук