Здійснено перевірку температурного режиму у приміщеннях КНП «Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата: 15.03.2021 17:02

Фото без описуСьогодні, 15 березня Кетрисанівським сільським головою Віктором Поліщуком здійснено перевірку температурного режиму у приміщеннях КНП «Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кетрисанівської сільської ради.

За результатами перевірки встановлено, що у кожному кабінеті, де ведеться прийом відвідувачів дотримується температурний режим, який становить 19-20 0С, в деякий кабінетах - 23 0С.

Також, лікарям наголошено, що в разі зниження температури необхідно відразу звертатися до директора КНП «Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги» та керівництва Кетрисанівської сільської ради для оперативного вирішення питань.