Гарні результати учасників з Кетрисанівської громади в рамках обласної Спартакіади-2021

Дата: 16.03.2021 15:34

Фото без описуУ рамках обласної Спартакіади-2021 між жителями об'єднаних територіальних громад та міст області 13 березня 2021 року відбулися вже другі змагання.

Цього разу гостинно приймали у Соколівській територіальній громаді, де визначали кращих гравців у шахи та шашки.  Більше сотні спортсменів з 13 громад боролися за перемогу. Всі учасники показали гарний рівень підготовки й величезне бажання займатися, грати й перемагати.

Кетрисанівська спортсменка Пірогова Тетяна виборола ІІ місце в особистому заліку з шахів серед жінок. Загальнокомандні перегони принесли Кетрисанівській громаді до  рахунку ще  60 балів з шашок й 124 бали з шахів.
Підвіз спортсменів й харчування організовано коштами сільської ради за сприяння сільського голови Віктора ПОЛІЩУКА.

Підготували учасників головний спеціаліст відділу культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту СВЕРДЛЕНКО Дар’я, старости й директори шкіл з сіл:

Чарівне (ШЕРСТНЬОВ Антон);

Костомарівка (РАКУЛЕНКО Андрій);

Кетрисанівка (ТИМОШЕНКО Олександр);

Олексіївка (ВЕРБОВИЙ  Олександр, ГУРА Роман, КОВАЛЬОВ Володимир);

Златопілля (ПІРОГОВА Тетяна).

Новостворена громада вже приносить перші гарні результати й демонструє стрімкий ріст. Надалі планується тільки піднімати задану висоту. Готуємося до наступних змагань у Кропивницькому!