Новостворена громада пишається своїми досягненнями

Дата: 23.03.2021 11:09

Фото без описуУ рамках обласної Спартакіади 2021 року між громадами  Кіровоградської області 20 березня 2021 року в м. Кропивницькому було проведено змагання з тенісу настільного.

Це був третій вид спорту, в якому змагалось 13 команд сільських рад.

Спортсмени Кетрисанівської сільської ради поступилися лише у фіналі й привезли 4 місце з тенісу настільного ( 180 очок в загальний рахунок Спартакіади).

Наші учасники гідно змагалися й демонстрували не лише вміння у спорті, а й приклад дружності, поваги до конурентів та взаємопідтримки. Змагалися наші хлопці й дівчата більше, ніж достойно, хоч завжди й куди зростати.

Маємо такі результати:
Різун Олександр - 5 перемог з 8 ігор;
Подолянчук Оксана - 6 /8;
Абашонков Стас - 5/8;
Ваганко Дарія - 2/4.

Дана Спартакіада  чудова можливість приймати участь в змаганнях високого рівня й заявити про таланти, що проживають на територіях громад.
Підвіз й харчування учасників було організовано коштом Кетрисанівської сільської ради за сприяння сільського голови ПОЛІЩУКА Віктора.