Відзначили Подякою Кіровоградського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України

Дата: 26.03.2021 15:16

Фото без описуСьогодні, 26 березня, у присутності Кетрисанівського сільського голови Віктора Поліщука було відзначено Подякою Кіровоградського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України начальника відділу освіти Кетрисанівської сільської ради Олексія Різуна.

Подяку було вручено головою Бобринецької об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України Ларисою Цесарською. Олексія Різуна відзначено за плідну співпрацю, дієве соціальне партнерство з Бобринецькою об’єднаною організацією Профспілки працівників освіти і науки України, укладення територіальної Угоди, що сприятиме забезпеченню соціальних прав та гарантій працівників галузі.