Працювала постійна профільна комісія сільської ради з питань бюджету, фінансів, власності та ін.

Дата: 02.04.2021 18:46

Фото без описуСьогодні відбулося засідання постійної комісії  сільської ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення, яке провів Сергій Бергер

У засіданні прийняв участь сільський голова Віктор Поліщук.

Члени комісії заслухали інформацію начальника фінансового управління Людмили Нестеренко щодо змін до бюджету сільської ради на 2021 рік.

Про затвердження інвестиційного кошторисного розрахунку інформував начальник відділу ЖКГ, охорони праці та цивільного захисту Олександр Іваниця. За результатами розгляду питань порядку денного, комісією прийнято відповідні рішення.