Як роботодавцеві підготуватися до участі в ярмарку вакансій?

Дата: 14.04.2021 10:20

Фото без описуДля ефективного вирішення кадрових питань Вашого підприємства на ярмарку чи міні-ярмарку вакансій, Вам необхідно  ретельно підготуватись, використавши наші поради:

• створіть перелік вакансій з вимогами до кандидатів. Серед вимог можуть бути як формальні (рівень освіти, практичні навички, володіння іноземними мовами тощо), так і особистісні (наприклад, бажання працювати, інтерес до професії, комунікабельність, активність, прагнення навчатись та розвиватись, дисциплінованість);
  • підготуйте ціннісні пропозиції, які зацікавлять шукачів роботи. Важливо, щоб вони відповідали дійсним можливостям підприємства;
  • якщо Ви особисто, як керівник, не можете взяти участь у заході – створіть презентаційну команду. Для цього виберіть соціально активних та позитивних працівників, які добре знають Ваше підприємство, його традиції, особливості роботи чи відпочинку; мають повноваження представляти  від Вашого імені підприємство, проводити первинний відбір кандидатів та ін.
  • підготуйте презентаційні матеріали підприємства, які відображатимуть цінну інформацію для шукачів роботи та міститимуть контактні дані;
  • підготуйте запитання, що дозволять швидко визначати відповідність кандидатів вимогам підприємства.

При наявності взаємного зацікавлення домовляйтеся з шукачами роботи про подальші конкретні кроки: надсилання резюме, візит до підприємства, зустріч з керівництвом тощо.