Про запобігання та протидію торгівлі людьми

Дата: 14.04.2021 13:37

Важливим напрямом державної політики є протидія торгівлі людьми. Сучасне рабство – серйозне порушення прав людини.

Форми експлуатації та вербування активно змінюються, що вимагає реагування та інформування громадян. Тому, нам важливо доступними каналами розповісти мешканцям нашої громади, як уникнути небезпеки та не потрапити в таку ситуацію як торгівля людьми і як захистити свої права.

Пропонуємо Вашій увазі інформаційні ролики присвячені таким питанням:

встановлення статусу особи, постраждалої від торгівлі людьми;

важливість безоплатної вторинної правової допомоги постраждалим від торгівлі людьми;

підвищення вразливості до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та експлуатації в умовах пандемії  COVID-19.

Якщо Ви або Ваші знайомі потрапили в подібну ситуацію Ви можете звернутися до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Кетрисанівської сільської ради для отримання консультації та допомоги різного характеру.