Долучаймось до заходів з нагоди Дня довкілля!

Дата: 16.04.2021 17:42

Фото без описуШановна громадо!

Традиційно, третьої суботи квітня ми відзначаємо День довкілля.

Цього дня проводяться заходи, які надають можливість кожному допомогти у справі збереження природи. Це може бути висаджування дерев, очищення водних джерел, прибирання сміття - необтяжливі дії для поліпшення загальної екологічної ситуації, які згуртовують людей різних професій та поколінь, демонструють любов до рідної землі.

Природа і суспільство - частини єдиної системи, які повинні гармонійно співіснувати. І всі ми маємо усвідомити, що велика і відповідальна справа охорони навколишнього середовища – це наша спільна турбота. Переконаний, що нам під силу зробити все, щоб краєвиди території нашої громади тішили око і зігрівали душу, щоб і наші нащадки могли пишатися своєю землею, насолоджуючись красою рідного краю.

Від щирого серця зичу всім вам міцного здоров’я, добробуту і успіхів у нелегкій праці зі збереження та оздоровлення довкілля.

Щиро вдячний усім небайдужим, хто в цей весняний день знайшов час, сили, можливість зробити щось для довкілля, тим самим зробивши свій внесок у щасливе та безпечне майбутнє.

З повагою,

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук