Відбулася панахида та покладання квітів в честь пам’яті загиблих учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2021 15:57

Фото без описуСьогодні, 26 квітня у Свято-Миколаївській церкві м.Бобринець відбулася панахида в честь пам’яті загиблих учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

В панахиді взяли участь Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук, представники Бобринецької міської ради, голова громадської організації “Спілка чорнобильців Бобринеччини” Станіслав Сандрак, ліквідатори, громадськість.

Також відбулася урочиста хода, після якої Героїв, які 35 років тому ліквідовували аварію на Чорнобильській атомній електростанції, рятували Україну і світ від ядерної катастрофи, вшанували покладанням квітів до пам’ятного знаку воїнам-афганцям й чорнобильцям.

Загиблих було вшановано хвилиною мовчання.

Ми у вічному боргу перед полеглими за їхні обірвані життя, невичерпну силу духу, свідому самопожертву та прояв незбагненної мужності.