Відбулася зустріч Кетрисанівської сільської ради з трудовим колективом КНП «Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата: 28.04.2021 14:34

Фото без опису27 квітня відбулася зустріч Кетрисанівської сільської ради з трудовим колективом КНП «Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Проведення такої зустрічі було обумовлено зверненням трудового колективу щодо діяльності закладу.

У ході зустрічі сільський голова Віктор Поліщук наголосив, що основним пріоритетом сільської ради є надання якісної медичної допомоги сільським та міським жителям, збереження фельдшерських пунктів на території Кетрисанівської територіальної громади. Він зазначив, що функціонування медичних закладів на селі передусім залежить від забезпеченості трудовими ресурсами.  Там де відсутні фельдшери, повинні працювати молодші медичні сестри. Недостатній рівень укомплектованості, в тому числі скорочення чи звільнення молодшого медичного персоналу, не дозволяє ФАПам ефективно працювати та впливає на зниження обсягу надання медичних послух сільським жителям. Скорочення молодшого медичного персоналу або переведення їх на 0,25 ставки по ФАПах є неприпустимим.

Керівництво сільської ради, депутати сільської ради Сергій Бергер та Сергій Німенко, директор та трудовий колектив КНП «Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги» висловили свої думки щодо забезпечення діяльності та подальшого існування медичного закладу.

Депутат сільської ради Сергій Бергер зазначив, що фельдшерсько-акушерські пункти - одна з невід'ємних складових первинної ланки системи охорони здоров'я в сільській місцевості. Саме вона найближча до людей, саме сюди жителі сіл звертаються за першою медичною допомогою.

Депутат сільської ради Сергій Німенко обґрунтував економічні показники підприємства за 2020 рік та І квартал 2021 року.

Староста с.Новоградівка Микола Нечай розповів про те, як сільські люди страждають від недоотримання первинної медичної допомоги.

За результатами розгляду звернення трудового колективу КНП «Кетрисанівський центр первинної медико – санітарної допомоги» сільської ради встановлено, що директором зазначеного підприємства не виконуються умови Статуту та Контракту, укладеного із засновником. Директору медичного закладу Ользі Вініченко доручено в термін до 30 квітня 2021 року надати пояснення про:

невиконання підпункту 6.4.10. пункту 6.4. розділу 6 СТАТУТУ комунального некомерційного підприємства «Кетрисанівський центр первинної медико – санітарної допомоги» Кетрисанівської сільської ради щодо відсутності проведеної роботи по добору та залученню кадрів;

невиконання умов Контракту, які передбачені підпунктом 2.2.3. пункту 2.2. розділу 2 у частині відсутності подання Органу управління бухгалтерської та статистичної звітності до 01 лютого 2021 року;

невиконання умов Контракту, які передбачені підпунктом 2.2.6. пункту 2.2. розділу 2 Контракту щодо недотримання державно-будівельних норм ФАП та ФП;

відсутності виконання планових показників підприємства за І квартал 2021 року (підпункт 2.2.10. пункт 2.2. Контракту);

невиконання умов Контракту, передбачені підпунктом 2.2.7. пункту 2.2. розділу 2 Контракту щодо раціонального та ефективного використання бюджетних коштів (збільшено споживання  енергоносіїв за І квартал 2021 року у порівнянні з відповідним періодом минулого року);

невиконання умов Контракту, відповідно до підпункту 2.2.12.пункту 2.2. розділу 2 по поданню на затвердження Органу управління кошторису, плану асигнувань загального фонду бюджету, штатного розпису та структури КНП «Кетрисанівський ЦПМСД»;

невиконання умов Контракту (підп. 2.2.13. пункту 2.2. розділу 2 контракту) в частині погодження з органом управління своїх відряджень в межах України;

забезпечення виконання підпункту 2.2.11 пункту 2.2 Розділу 2 Контракту щодо призначення та звільнення з посади своїх заступників і головного бухгалтера Підприємства за погодженням з Органом управління.