Покладання квітів до Дня пам’яті та примирення, з нагоди 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 07.05.2021 14:57

7 травня, напередодні Дня пам’яті та примирення, з нагоди 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбулося  урочисте покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату.

У заході прийняли участь Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук, перший заступник сільського голови Дмитро Гурдиш, працівники сільської ради.

Віктор Васильович зазначив, що Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою у нашій історії. Весь світ щороку вшановує пам'ять кожного, хто боровся з нацизмом, жертв цієї страшної війни. Україна за кількістю втрат посіла третє місце. Усі ми в невичерпному боргу перед тими, хто віддав свої життя на вівтар Перемоги. Ми пам’ятаємо жахи військового лихоліття з розповідей наших дідів і у ці травневі дні особливо розуміємо ціну мирного життя.

Всі присутні на заході схилили голови в знак скорботи за загиблими.

Вічна пам'ять загиблим, низький уклін живим!