Вітали сімейних лікарів з професійним святом!

Дата: 19.05.2021 17:53

Сьогодні, 19 травня відзначається Всесвітній день сімейного лікаря.

З нагоди свята, до КНП «Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги» сільської ради завітали перший заступник сільського голови Дмитро Гурдиш та начальник загального відділу сільської ради Ірина Славінська. Вони привітали сімейних лікарів з професійним святом і висловили їм слова подяки за сумлінну працю.

Сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного з нас. Адже саме сімейний лікар найбільш наближений до людини. Він супроводжує її від народження і далі протягом усього життя. Сімейний лікар виконує особливу місію – від надання невідкладної медичної допомоги до встановлення діагнозу та лікування складних хвороб.

Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук, від імені усієї громади щиро дякує сімейним лікарям за самовіддану працю, за порятунок людських життів і постійне піклування про здоров’я своїх пацієнтів, за витримку і вміння дарувати людям радість життя!

Шановні сімейні лікарі! Кетрисанівська громада високо цінує ваш професіоналізм, доброту та відданість.

Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, успіхів і наснаги!

Зі святом!