Вітання з Днем останнього дзвоника!

Дата: 28.05.2021 09:58

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Вітаю вас з чудовим святом - Днем останнього дзвоника!

Відзначати завершення навчального року - це добра традиція сповнена тепла і вдячності. Це свято об'єднує нас, дарує гарний настрій та світлі надії. Цього року школярі, вчителі та батьки подолали нелегке випробування дистанційного навчання у період карантину, поєднаного з навчанням офлайн. Тож дякую всім за невтомну працю.

Для випускників цей дзвоник є справді останнім. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Вчителям і батькам дякую за терпіння і працю та хочу побажати мудрості, бадьорості, оптимізму.

Бажаю всім гарно відпочити на канікулах, набратися сил та натхнення на нові звершення. Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм та вірою у завтрашній день.

З повагою, Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук.