Привітали дільничних офіцерів поліції!

Дата: 18.06.2021 16:15

Щороку 18 червня в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції. Цей день став професійним святом в 2004 році згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України.

Професія дільничного офіцера вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, адже посадові обов’язки дільничних дуже різноманітні. До них належать захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона громадського порядку, профілактична робота з громадянами.

Сьогодні Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук привітав Грамотами сільської ради до Дня дільничного:

БЕНЧА Володимира Ярославовича – капітана поліції, дільничного офіцера поліції сектору превенції відділення поліції №3 (м.Бобринець) Кропивницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області;

СТАНІСЛАВУКА Олександра Володимировича - капітана поліції, старшого дільничного офіцера поліції сектору превенції відділення поліції №3 (м.Бобринець) Кропивницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області.

У день професійного свята, голова Кетрисанівської сільської ради Віктор Поліщук побажав дільничним офіцерам поліції завжди зберігати стійкість духу, проявляти мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення.

Шановні дільничні офіцери поліції! Міцного здоров’я Вам, щастя, миру та успіхів у благородній справі захисту верховенства закону. Нехай добро та справедливість будуть постійними супутниками Вашої справи.