20 червня - День медичного працівника!

Дата: 18.06.2021 17:04

Фото без описуШановні медичні працівники!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Життя та здоров'я людини є найбільшою цінністю. Турбота про цей скарб – щоденна праця тих, хто обрав фах медика. Праця нелегка, відповідальна, бо крім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.

Професія медика – найгуманніша і найпотрібніша.

У переддень свята висловлюю всім медичним працівникам безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість, адже коли здорові рідні і близькі – це щастя для кожної родини.

Низький уклін вам за вірність благородному покликанню і обов'язку. Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

Щиро бажаю усім, хто турбується про здоров'я і життя громадян, міцного здоров'я, завзяття, творчої наснаги та гарного настрою.

Нехай у вашому домі завжди панує мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість!

Хай праця завжди приносить вам радість і задоволення.

Зі святом! Щастя вам і добра!

З повагою,Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук