Свято до 25-ї річниці Дня Конституції України

Дата: 25.06.2021 14:23

Сьогодні, 25 червня, у великому залі адмінприміщення відбулося свято, приурочене до визначної дати – 25-ї річниці Дня Конституції України.

На свято завітали Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук, секретар сільської ради Людмила Олексієнко, перший заступник сільського голови Дмитро Гурдиш, працівники сільської ради, комунальних установ та підприємств.

Віктор Васильович привітав присутніх з прийдешнім святом та наголосив, що наша Конституція стала основою розбудови вільної демократичної країни. І ми прагнемо, щоб люди відчували себе захищеними і впевнено дивилися в майбутнє. Він побажав усім нести високе звання громадянина Української держави, миру, сили, гідності та всього того, що дає кожному Конституція.

Дипломами департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації нагороджено депутатів парламенту дітей Кетрисанівської сільської ради Тетяну Вагнер та Руслану Сушко. Подяку Українського державного центру позашкільної освіти оголошено депутату парламенту дітей Кетрисанівської сільської ради - лідеру Кіровоградського обласного парламенту дітей Павліні Беліогло.

Святкового настрою додала концертна програма, яку підготували працівники відділу культури, сім’ї, молоді та спорту сільської ради, художні керівники сільських будинків культури та будинку дитячої творчості сільської ради.