Співпраця з підшефними військовими частинами Кетрисанівської сільської ради

Дата: 30.06.2021 13:53

З метою продовження традицій шефства над військовими частинами Збройних Сил України, Національної гвардії України, сприяння обороноздатності та мобілізаційній готовності держави, розв'язанню соціально-побутових проблем, задоволенню культурних і духовних потреб військовослужбовців, піднесення престижу військової служби, налагодження ефективного цивільно-військового співробітництва Кетрисанівська сільська рада здійснюватиме шефство над військовими частинами А1469 – авіаційна комендатура та А2077 – окремий полк спеціального призначення, які дислокуються на території Кіровоградської області.

29 червня сільський голова Віктор Поліщук, перший заступник сільського голови Дмитро Гурдиш, начальник відділу житлово-комунального господарства, охорони праці та цивільного захисту сільської ради Олександр Іваниця, за участі керівників фермерських господарств та з нагоди Дня Конституції відвідали підшефні військові частини. Під час зустрічі обговорили напрямки подальшої співпраці та надання взаємної допомоги. Віктор Поліщук наголосив на необхідності приділення уваги з боку військових частин до військово-патріотичного виховання молоді громади, а саме можливість проведення екскурсій у музейно – меморіальному комплексі окремого полу спеціального призначення та на території авіаційної комендатури.

Також під час зустрічі дружина керівника фермерського господарства “Карась Сергія Леонідовича” Олена Карась та син керівника селянського (фермерського) господарства “Карася Станіслава Петровича” Олександр,  надали допомогу для придбання будівельних матеріалів для військової частини А2077 та телевізора для військової частини А1469, за що керівництво військових частин та сільська рада висловлює їм щиру подяку.