Відбудеться семінар про старт ринку землі

Дата: 06.07.2021 11:20

На виконання Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки на період до 2021 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 р. № 1437-р, та Меморандуму про співпрацю від 15.05.2018 р., Департамент агропромислового розвитку Кіровоградської облдержадміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів (Метелиця В.М.) організовує навчальні заходи в рамках реалізації завдань Департаменту.

Для керівників, бухгалтерів, юристів, кадровиків та економістів аграрного сектору підготовлено третій у 2021 році семінар на тему: «Старт ринку землі, коригування зарплатної звітності, норми витрат ПММ, зміни 20-ОПП, трудові та касові штрафи».

Семінар заплановано провести з виконанням протиепідемічних вимог, визначених постановою КМУ №1236та рекомендаціями МОЗ №50 зокрема, з обов’язковим обмеженням кількості учасників, використанням масок, проведенням дезінфекції, дотриманням соціальної дистанції.

Очні семінари–  15липня, відеосемінар – з 05 по 28 липня2021 р.:

Місце

15липня 2021 року

м. Кропивницький

Реєстрація з 10.00.

Семінар 11:00 – 15:00

Департамент агропромислового розвитку

(м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, 6 пов.)

Тільки учасники семінару отримують Готові рішення для бухгалтера в електронному вигляді!

Звертаємо увагу!В разі неможливості відвідати семінар, зокрема, через карантинні обмеження, Ви отримаєте його у відеоформаті з останніми змінами. Відеосемінар (зі зразками документів у wordі) буде надіслано після оплати на електронну пошту. Друкований Довідник 3/2021, Спецвипуск 3/2021 та Акти виконаних робіт надійдуть Новою поштою або Укрпоштою. Для учасників відеосемінару проводяться он-лайн зустрічі на платформі zoom, на яких можна задати питання лектору та отримати відповідь, взяти учать в обговоренні.

Контактна особа: Метелиця Наталія Віталіївна за тел.: +38(067) 132-15-22, +38(050) 555-01-85, e-mail: ptalavita@ukr.net.

Програму семінару, умови участі та вартість  опубліковано на сайті: http://www.cpau.kiev.ua.