25 липня - День працівників торгівлі!
Дата: 23.07.2021 15:29
Кількість переглядів: 880
Шановні працівники торгівлі!
Вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників торгівлі!
Щодня ви задовольняєте повсякденні потреби наших громадян, тисячі людей користуються вашими послугами, які є професійними та якісними. Торгівля – це рушійна сила у здійсненні купівлі-продажу та спілкуванні одне з одним.
Впевнені, що ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашої громади, підвищенню рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами.
Бажаємо вам, шановні працівники торгівлі, насамперед, здоров’я, щастя, оптимізму, натхнення, успіху та великих прибутків.
Удачі вам у всьому і завжди!
З повагою, Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук