Відбулася 8 сесія Кетрисанівської сільської ради

Дата: 03.08.2021 16:42

3 серпня відбулося пленарне засідання восьмої сесії Кетрисанівської сільської ради восьмого скликання. Засідання провів Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук.

В роботі пленарного засідання взяли участь секретар Кетрисанівської сільської ради Людмила Олексієнко, перший заступник сільського голови Дмитро Гурдиш, депутати сільської ради, керівники структурних підрозділів сільської ради та її виконавчих органів.

На початку засідання сільський голова Віктор Поліщук привітав депутатів сільської ради, дні народжень яких відбулися у міжсесійний період.

У ході пленарного засідання було розглянуто 23 основних питання та земельні питання, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях сільської ради.

В результаті роботи було прийнято рішення про призначення на посаду директорів закладів загальної середньої освіти та культури сільської ради.

Так, директором КЗ “Апрелівський заклад ЗСО І-ІІ ступенів” призначено НЕБЕЛИЦЮ Ліну Володимирівну, директором КЗ “Буховецький заклад ЗСО І-ІІІ ступенів” - ВОРОНОВА Миколу Івановича, директором КЗ “Верхньоінгульський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів” - ШЕРЕМЕТ Наталію Петрівну, директором КЗ “Рощахівський заклад ЗСО І-ІІІ ступенів” - ДМИТРЯН Валентину Вікторівну, директором КЗ “Сугокліївський заклад ЗСО І-ІІ ступенів” - ГАВРИШ Ольгу Олексіївну, директором КЗ “Червонопільський заклад ЗСО І-ІІ ступенів” - ГАЛИШ Людмилу Миколаївну, директором КЗ “Публічна бібліотека” сільської ради - ТКАЧЕНКО Тетяну Миколаївну.

Депутатами прийнято рішення про внесення змін до бюджету Кетрисанівської сільської територіальної громади на 2021 рік, затверджено Положення про преміювання працівників освіти Кетрисанівської сільської ради, Комплексну програму протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на 2021-2025 роки, програму підтримки розвитку КНП “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області Кіровоградської обласної ради” на 2021 рік та з інших питань.

По всіх питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення. Підбиваючи підсумки роботи пленарного засідання, голова сільської ради Віктор Поліщук подякував депутатам за конструктивну роботу.