Застосування праці іноземців в області на підставі дозволів

Дата: 11.08.2021 11:52

Станом на 01.08.2021 в області працю 16 іноземців застосовували 12 роботодавців. По країнах: 3 громадянина з Німеччини, 5 – Таїланду, 2 – Індії, 2 – Туреччини, по 1 – Греції, Литви, Білорусі та В'єтнаму.

Протягом січня – липня 2021 року 6 роботодавців подали до обласного центру зайнятості 10 заяв на видачу та продовження дії дозволів. Усі подані заяви розглянуті з прийняттям позитивних рішень – видано 4 дозволи, продовжено дію 6 дозволів.

Крім того, протягом вказаного періоду скасовано 4 дозволи внаслідок розірвання роботодавцями трудових договорів з іноземними найманими працівниками.