Як повідомити про факти нелегальної праці в області? Відтепер можна онлайн

Дата: 19.08.2021 09:07

На вебсторінці регіонального управління Держпраці можна ознайомитись із низкою матеріалів з питань легального оформлення трудових відносин.

Так, у рубриці “Нормативна база” розміщено тексти нормативно-правових актів з питань праці та зайнятості населення. У рубриці “Новини” періодично надаються коментарі державних інспекторів праці з тих чи інших питань додержання законодавства про працю. Активно висвітлюються і питання перевірок у сфері легального оформлення трудових відносин.

Пропонуємо ознайомитись з цими матеріалами!

Також звертаємо увагу, що за допомогою окремої вкладки “Повідомити про незадекларовану працю” можна поінформувати про факти нелегальної праці (https://kr.dsp.gov.ua/

хештег “Виходь на світло!”