19 серпня - День пасічника!

Дата: 19.08.2021 09:58

Сьогодні, 19 серпня,  День пасічника ми відзначаємо разом з одним із найвеличніших християнських свят -  Преображення Господнього, Спаса, адже бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі.

Протягом сторіч виготовлення меду з кропіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим. Мед на столі – радість у господі. З ним українці відзначають свята, частують гостей, лікують недуги. Старовинні рецепти медових страв є безцінною реліквією, яку ми маємо берегти для нащадків.

Сьогодні в нашій громаді десятки справжніх майстрів бджолярської справи, які своїм натхненням, сміливим впровадженням новітніх технологій забезпечують виробництво надзвичайно корисних продуктів харчування                  і ліків.

Тож бажаю вам, шановні пасічники, життєвих гараздів, миру, здійснення планів та щедрих медозборів.

Нехай ваше життя буде багатим та щедрим.

Плідної Вам праці,  здійснення мрій і надій.

Нехай на столі завжди буде мед, як символ благополуччя і здоров'я!!!

З повагою,

Сільський голова                                                                            Віктор Поліщук