Дорогі жителі громади!

Дата: 24.08.2021 11:24

Фото без опису

Щороку кінець серпня приносить нам свята, які мають надзвичайне значення для України. Це День Державного Прапора України та День Незалежності. У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці.

Тож хочу привітати всіх з 30-ою річницею незалежності України та побажати перш за все мирного неба над головою та рідної землі під ногами, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. Серця нехай наповнюються гордістю за свою країну, нашу неньку Україну, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Зі святом!

З повагою,