Розпочали роботу постійні профільні комісії Кетрисанівської сільської ради.

Дата: 30.08.2021 17:14

26 серпня, під головуванням Сергія Німенка відбулися засідання постійної комісії сільської ради з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури.

В роботі комісії взяв участь Петрович Іван Іванович, фізична особа-підприємець, який є розробником землевпорядної документації.

Депутати обговорили 4 питання та 134 земельних питань порядку денного, які планується розглянути на 9 сесії Кетрисанівської сільської ради.

За результатами засідань прийнято відповідні рішення.