Засідання постійної комісії сільської ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення

Дата: 31.08.2021 10:23

28 серпня, під головуванням Сергія Бергера, відбулося засідання постійної комісії сільської ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

Члени комісії розглянули 11 питань порядку денного.

Основними питаннями, які розглядали депутати, були проекти рішень про призначення на посаду директора комунального некомерційного підприємства “Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги” сільської ради ТЕСЛЕНКА Ігоря Вадимовича; внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік; зміну найменування філії “Березівська сільська бібліотека” на філію “Костомарівська сільська бібліотека” комунального закладу “Публічна бібліотека” Кетрисанівської сільської ради; затвердження Статуту комунального закладу “Публічна бібліотека” Кетрисанівської сільської ради в новій редакції; внесення змін до рішення сільської ради від 24 червня 2021 року №1212 “Про затвердження Положень про бібліотеки філії комунального закладу “Публічна бібліотека” Кетрисанівської сільської ради”; внесення змін до структури комунального закладу “Публічна бібліотека” Кетрисанівської сільської ради; внесення змін до Структури комунального закладу “Кетрисанівський базовий сільський будинок культури”; внесення змін до структури виконавчих органів Кетрисанівської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів; внесення змін до структури відділу освіти Кетрисанівської сільської ради; внесення змін до Програми цивільного захисту Кетрисанівської сільської ради на 2021-2025 роки.

До наступної сесії відкладено розгляд питання: “Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань) щодо кандидатури старости у Кетрисанівській сільській раді”.

За результатами обговорення питань порядку денного, постійною комісією прийнято відповідні рішення.