Відбулася 9 сесія Кетрисанівської сільської ради

Дата: 31.08.2021 15:10

31 серпня відбулося пленарне засідання дев’ятої сесії Кетрисанівської сільської ради восьмого скликання. Засідання провів Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук.

В роботі пленарного засідання взяли участь секретар Кетрисанівської сільської ради Людмила Олексієнко, депутати сільської ради, керівники структурних підрозділів сільської ради та її виконавчих органів.

На початку засідання сільський голова Віктор Поліщук привітав депутатів сільської ради, дні народжень яких відбулися у міжсесійний період.

У ході пленарного засідання було розглянуто 14 основних питань та земельні питання, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях сільської ради.

В результаті роботи було прийнято відповідні рішення, зокрема:

призначено на посаду директора комунального некомерційного підприємства “Кетрисанівський центр первинної медико-санітарної допомоги” сільської ради ТЕСЛЕНКА Ігоря Вадимовича;

внесено зміни до рішення сільської ради від 29 грудня 2020 року №24 “Про бюджет Кетрисанівської сільської територіальної громади на 2021 рік”;

змінено найменування філії “Березівська сільська бібліотека” на філію “Костомарівська сільська бібліотека” комунального закладу “Публічна бібліотека” Кетрисанівської сільської ради;

внесено зміни до структури виконавчих органів Кетрисанівської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів;

внесено зміни до структури відділу освіти Кетрисанівської сільської ради;

внесено зміни до Програми цивільного захисту Кетрисанівської сільської ради на 2021-2025 роки.

По всіх питаннях порядку денного прийнято відповідні рішення.

Підбиваючи підсумки роботи пленарного засідання, голова сільської ради Віктор Поліщук подякував депутатам за конструктивну роботу.