Шановні підприємці!

Дата: 05.09.2021 07:00

Вітаю Вас із професійним святом! Традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця.

Підприємництво є запорукою економічного зростання країни, головним джерелом нових робочих місць, насичення ринку вітчизняними товарами і послугами, основою для формування середнього класу. Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян.

Щиро бажаю всім підприємцям витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована Вами справа буде вдалою і успішною. Висловлюю Вам подяку за наполегливу працю та активну громадянську позицію, високий професіоналізм та ініціативність.

З повагою

Сільський голова                                                                                                                                          Віктор Поліщук