Пост перемоги! Ми перемогли!

Дата: 13.09.2021 17:27

8 вересня 2021 року, рішенням Шостого апеляційного адміністративного суду міста Києва визнано, що Кетрисанівська сільська територіальна громада створена та діє на законних підставах!

Нагадаємо, судовий позов подала Бобринецька міська рада. Вона хотіла скасувати розпорядження КМУ від 12 червня 2020 року №716-р у частині, що стосується визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад у межах Бобринецького району.

У суді їхній позов не задовольнили!

Тож, як не намагалася Бобринецька міська рада підірвати авторитет громади - не вийшло. Визнано, що Кетрисанівська сільська територіальна громада законно стала правонаступником 24 сільських рад бувшого Бобринецького району.

Наша позиція і надалі залишається єдиною – потрібно не воювати, а співпрацювати задля інтересів жителів кожної громади.

Тож, працюємо і надалі, законно, в правовому руслі, не збавляючи темпу!