Кетрисанівська громада надає послуги в рамках програми «єМалятко»

Дата: 23.09.2021 13:32

Фото без описуФото без опису

З метою створення сприятливих умов для реалізації прав дитини у 2020 році в Україні стартував експериментальний проєкт під назвою «єМалятко».

Лише на підставі однієї заяви батьки новонародженої дитини можуть отримати послуги в рамках комплексної послуги «єМалятко»:

проведення державної реєстрації народження;

реєстрації місця проживання дитини;

призначення державної допомоги при народженні дитини;

призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;

внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я;

реєстрації дитини у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;

визначення належності новонародженої дитини до громадянства України;

внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.

Сьогодні таку послугу можна отримати за однією заявою у відділі «Центр надання адміністративних послуг «Центр Дії» Кетрисанівської сільської ради, та через електронний кабінет громадянина.

Наразі батьки, які обрали послугу «єМалятко» та подають заяву про державну реєстрацію народження через портал Дія, можуть також обрати спосіб доставки відповідного свідоцтва у поштове відділення або кур’єром додому.

У вересні поточного року відділом надано послугу «єМалятко» чотирьом діткам, при цьому всім новонародженим видано свідоцтво про народження, присвоєно ідентифікаційний податковий номер, проведено реєстрацію місця проживання, мамам оформлено допомогу при народженні дитини і по одній дитині внесено інформацію про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.