Підписано меморандум про співпрацю між Міністерством агрополітики, Кіровоградською облдержадміністрацією та Всеукраїнською асоціацією громад

Дата: 30.09.2021 12:49

29 вересня 2021 року відбулася визначна подія для територіальних громад Кіровоградщини.

У рамках Х Міжнародної виставки АгроЕкспо-2021 головою Кіровоградської обласної адміністрації Марією Чорною, Міністром агрополітики та продовольства Романом Лещенко та головою обласного відділення Всеукраїнської асоціації громад Олегом Вєтровим підписано меморандум про співпрацю між Міністерством, Кіровоградською обласною державною адміністрацією та Всеукраїнською асоціацією громад.

Підписання відбулося за участі голови Кетрисанівської сільської територіальної громади Віктора Поліщука, який входить до складу членів Правління Всеукраїнської асоціації громад.

Мета і завдання документа – співпраця та об’єднання зусиль для реалізації земельної реформи, зворотній зв’язок про системні проблеми, які є в місцевого самоврядування сільських територій для негайного і своєчасного їх вирішення.