Вітаємо із Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 30.09.2021 15:06

Сьогодні, 30 вереснябібліотекарі КЗ«Публічна бібліотека» зібралися у святковій залі з нагоди професійного свята - Всеукраїнського дня бібліотек. Бібліотекарів привітали голова Кетрисанівської сільської ради Поліщук Віктор Васильович, голова правління Бобринецького РСТ, депутат Кропивницької районної ради Татарова Валентина Іванівна, директор КЗ «Кетрисанівський базовий сільський будинок культури» Неус Ю.І., колеги та читачі закладу.

Програма свята була насиченою різноманітними формами. Увагу присутніх привертала яскрава фотовиставка «Стоп-кадр з бібліотечного життя», яка допомогла  не тільки створити святковий настрій, а й здійснити подорож бібліотеками-філіями Кетрисанівської громади. А на самих бібліотекарів чекало чимало сюрпризів – бібліо-колаж «Сучасний бібліотекар. Який він?», святкова концертна програма.

Вперше бібліотекарі сільських бібліотек-філій позували на червоній доріжці, стали учасниками дефіле з книгою та  церемонії нагородження званнями "Бібліотріумф".

Бібліотека – це книжковий храм, джерело ідей і скарбниця думок, що прокладають стежки у майбутнє. Храм збереження часу нашої історії, яку творять люди. Саме тому відбувся збір книг для військовослужбовців,  «Бібліотека – територія єдності». Книги буде передано працівниками військомату до військової частини, де проходять службу наші земляки.