КП "Кетрисанівське" проводить роботи по благоустрою громади

Дата: 30.09.2021 15:38

27.09.2021 року: Екскаватор - село Миколо-Бабанка, роботи з будівельним матеріалом для ремонту дороги до кладовища.

Працівниками КП "Кетрисанівське" було здійснено виготовлення лавок та виготовлення й зварювання банера для агропромислової виставки "AGROEXPO".

28.09.2021 року: Екскаватор - село Миколо-Бабанка: погрузка, підвозка та вигрузка буд.матеріалу для ремонту дороги до кладовища.

Роботи в адмінприміщенні: заміна лампочок (4 шт.), заміна світловимикачів (2 шт.), заміна розетки (1 шт.).

29.09.2021 року: Екскаватор - село Миколо-Бабанка, роботи з будівельним матеріалом для ремонту дороги до кладовища.

30.09.2021 року: Були здійснені роботи екскаватором навантажувачем для встановлення водопроводу (село Веселівка).

Робота в адмінприміщенні: заміна лампочок, встановлення люстри, заміна проводки.